%www.matine.lt - %Krikštynu fotografas, vestuvių fotografas, Vilniuje ypatingai unikali fotostudija tavo šventėms

Viena senovinė ir protinga knyga sako: „kad žmogus turi užpildyti žemę, o tam reikia daugintis ir daugintis“. Įstodami į santuokos ryšį, žmonės gali tai atlikti su džiaugsmu … o, stebuklas! Jie turi kūdikį! Ir kai jie tikisi iš jų kūdikio, tai yra džiaugsmingas laikas. Kiekvienais metais daugybė šeimų, kurios tuo džiaugiasi, yra tokios būklės kaip laukimas. Įprastais atvejais tai gali trukti du šimtus aštuoniasdešimt dienų, šiuo laikotarpiu įvyksta įdomiausias stebuklas, kuris nematomas mūsų akims, tačiau yra ir labai pastebimų ženklų. Nereikia praleisti tokios progos, kaip atsiminti šią nuostabią būseną, ir tam reikia užsisakyti nėščių moterų fotosesiją iš profesionalaus Lietuvos fotomeistro Oksanos Bražiūnienės …

 

          Mamos jauname amžiuje labai keičiasi išvaizda, ir viskas einasi taip gerai, kad joms kyla noras prisiminti šį džiaugsmingą periodą. Fotografė Oksana Bražiūnienė gali jums padėti tai padaryti, ji ves jūsų individualią fotosesija. Fotografas gali surengti moterų fotosesiją neįprastu būdu, o nuotraukos, kurios išliks jūsų atmintyje, bus papuoštos bet kokiu šeimos nuotraukų albumu … Jūsų vaikams bus įdomu stebėti nuotraukas, kuri buvo nėščia, nuotraukas.

%www.matine.lt - %Krikštynu fotografas, vestuvių fotografas, Vilniuje ypatingai unikali fotostudija tavo šventėms

Tik įsivaizduokite, kiek šilumos ir rūpesčio bus tokiose nuotraukose. Fotografijos meistras gali padėti atsipalaiduoti ir pasimėgauti neįprastai džiuginančia padėtimi nėštumo metu. Tai, ką Matinės studijojs fotografė gali padaryti fotosesijos metu, yra tikrai nepakartojama! Malonus su taktiškumu ir subtilumu ir net malone! Galite pamatyti patys! Nedaugeliui žmonių pavyko likti abejingiems, jei jie pamatė savo nėštumo fotografavimo rezultatą.

Šiais laikais fotosesija tapo labai moderniu hobiu, kuris daugeliui patiko.Turite padaryti nuostabias nuotraukas su Matine studio.

Oksana gali jums pasiūlyti pasidaryti fotosesiją, kurioje jausitės labai patogiai ir lengvai. Specialistas gali pamatyti, koks laisvas tu gali būti, linksmas. Ir staiga suprasite, kodėl jums reikia vykti į Matinė studija fotosesijai.

Tegul šios jausmingo žvilgsnio nuotraukos iš nėščių moterų fotosesijos iš profesionalaus lygio fotomeistro gyvena su jumis ir primins jums apie džiaugsmo dienas laukiantis jūsų kūdikio.

%www.matine.lt - %Krikštynu fotografas, vestuvių fotografas, Vilniuje ypatingai unikali fotostudija tavo šventėms

„Vogue“ stiliaus nėštumo fotosesija

Studijos fotosesija nėščioms moterims yra ypatinga nuotaika ir galimybė sukurti bet kokį teminį įvaizdį:

fotografas naudoja visą įrangą, pabrėždamas modelio pranašumus;
būsimoji motina gali lengvai persirengti drabužiais patogiomis sąlygomis;
Jūsų paslaugoms – daugybė rekvizitų ir suknelių .

%www.matine.lt - %Krikštynu fotografas, vestuvių fotografas, Vilniuje ypatingai unikali fotostudija tavo šventėms

Išvertus iš anglų kalbos, Life style yra gyvenimo būdas. Gyvenimo būdo fotografavimo užduotis – atspindėti veikėjų gyvenimo būdą natūralioje aplinkoje jų nuoširdžiomis emocijomis, nestokojant ir nekeliant pozų.

Gyvenimo būdo fotografijos specifika
Gyvenimo stiliaus fotografija yra paprastų gyvenimo akimirkų ir kasdienių įvykių, nuoširdžių emocijų ir pažįstamų sąlygų fotografija. Tai bandymas kadre užfiksuoti tai, kas užpildo mūsų gyvenimą.
Gyvenimo būdo nuotraukos tikslas yra sukurti mūsų kasdienio gyvenimo istoriją. Gyvenimo būdo fotosesiją sudaro įvairių žanrų derinys: portretas, peizažas, tema, interjeras. Paprasčiau tariant, gyvenimo būdas yra istorija su elementais.