"Labas,

Aš esu profesionali fotografe su daugiau nei 6 metų patirtimi, specializuojantiems ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Per šį laiką man pasisekė įamžinti neįtikėtinai įvairias ir jausmingas akimirkas, kurios lieka amžinai prisiminimuose.

Mano darbo aistra - sugauti tą magišką energiją, kuri sklinda per šventes, vestuves ir visus ypatingus gyvenimo momentus. Kiekviena nuotrauka turi pasakoti unikalų pasakojimą, ir aš įsipareigojusi jums padėti jį išreikšti nuotraukose.

Tuo metu kai fotografuoju, mano tikslas - ne tik sugauti akimirką, bet ir perteikti jausmus, emocijas bei visą aplinką, kuri juos apgaubia. Šventės, šeimos akimirkos, asmeniniai pasiekimai - kiekvienas momentas yra unikalus, ir aš dedu visas pastangas, kad tai atsispindėtų nuotraukose.

Dirbant su manimi, galite tikėtis profesionalumo, atsidavimo ir unikalaus požiūrio į kiekvieną projektą. Aš suprantu, kaip svarbu turėti patogią atmosferą nuotraukoms, todėl stengiuosi sukurti jaukią ir draugišką nuotaiką, kuri leistų jums jaustis natūraliai ir išreikšti save.

Jeigu ieškote fotografo, kuris sugebės užfiksuoti ne tik vaizdus, bet ir pačias akimirkas, nedvejodami kreipkitės į mane. Būčiau dėkinga už galimybę prisidėti prie jūsų ypatingų prisiminimų kūrimo.

Su malonumu dirbsiu kartu su jumis,

[Oksana Bražiūnienė.Matinę studio įkūrėja bei fotografė]"

Šviesos Ir Tamsos Sujungimas: Vestuvių Nuotraukos, Kurios Skleidžia Meilės Šviesą

GYVENIMAS YRA ŽMONĖS, AKIMIRKOS IR EMOCIJOS, KURIas NORIME išsaugoti...

Tiek daug pasakoti, tiek daug grožio ir istorijų - visa tai yra fotografijos magija, kurią noriu su jumis pasidalinti. Mano tikslas - ne tik sukurti nuotraukas, bet ir sugauti tuos ypatingus momentus, kurie išlieka amžinai. Per šiuos 6 metus fotografavimo pasaulyje esu turėjusi privilegiją įamžinti šypsenas, ašaras, meilę, šventes ir ypatingas akimirkas.

Mano fotostudija yra ne tik vieta, kurioje gimsta nuotraukos, bet ir kur susidaro ypatinga atmosfera, kurioje jaučiatės patogiai ir atsipalaidavę. Kiekvienas žmogus ir įvykis turi savo unikalumą, todėl mano darbo tikslas - tai perteikti ir išryškinti jūsų individualumą nuotraukose.


Ar tai yra šeimos šventė, vestuvės, asmeninė fotosesija ar verslo renginys - aš įdedu visą savo širdį ir dėmesį, kad kiekviena nuotrauka būtų ypatinga ir prasminga. Fotografija yra daugiau nei tik vaizdas, tai prisiminimai, kurie išlieka amžinai ir kurie sukelia emocijas kiekvieną kartą, kai žiūrite į jas.


Aš labai laukiu galimybės dirbti su jumis ir sukurti unikalų fotografijos albumą, kuris atspindės jūsų gyvenimo gražiąją pusę. Susisiekite su manimi, jei norite, kad aš užfiksuočiau jūsų ypatingas akimirkas, kad jos taptų amžinos.

Fotosesija studijoje – nuostabi pramoga ir gražiausios emocijos šeimai.

"Nuotraukos, Kurios Turi Daugiau Nei Tūkstantį Žodžių: Vestuvių Akimirkų Gijos.
1 / 1

kur pakviesite– ten manęs ir sulauksite.

Kur tik norite mane pasikviesti, ten aš būsiu pasiruošusi sukurti ypatingas nuotraukas, kurios išreikš jūsų unikalumą ir emocijas. Ar tai bus jūsų šeimos namai, mėgstama gamtos vieta, jūsų mylimo miesto gatvės ar net pasaulio kitas galas - aš atvyksiu ir užfiksuosiu kiekvieną akimirką, kad jie taptų amžinai įamžinti.


Mano klientai

Asta & Robert

Meilės Ritualai: Vestuvių Dienos Grožio Nepakartojamumas."

Poros fotosesija Kapadokijoje

JŪSŲ ŠVENTĖS – VISKAS APIE JUS, JŪSŲ ŠEIMA IR MIELUS DRAUGUS. BŪKITE SAVO TIKROJI AŠ. PARODYKITE SAVO LINKSMĄ, KREIZINGĄ ASMENYBĘ. DARYK TĄ DALYKĄ, KURIE DARO TAVE LAIMINGU.

GARSIAI JUOKIS.

BUČIUOKITES LĖTAI.

STIPRIAI apkabinkite.

Aš būsiu šalia, kad viską įamžinčiau ir padėsiu išsaugoti šiuos gražius prisiminimus visam gyvenimui.