privatumo taisyklės

Šioje taisyklėje aprašoma, kaip renkame, naudojame ir saugome jūsų asmeninę informaciją. Pateikdami savo asmeninę informaciją mūsų svetainėje, sutinkate su šiomis taisyklėmis.

 1. Kokia informacija renkama

Mes galime rinkti šią informaciją:

 • Vardą, pavardę ir kontaktinę informaciją, pvz., el. paštą ir telefono numerį.
 • Demografinę informaciją, pvz., amžių ir gyvenamosios vietos adresą.
 • Svetainės naudojimo informaciją, pvz., lankytojų skaičių ir naršymo istoriją.
 • Kitą informaciją, kurią pateikiate savo iniciatyva.
 1. Kokiu tikslu naudojame informaciją

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją tam, kad:

 • Siųsti jums reikalingą informaciją ir atsakyti į jūsų užklausas.
 • Suteikti jums galimybę naudotis mūsų svetaine ir jos paslaugomis.
 • Gerinti mūsų svetainės veikimą ir kokybę.
 • Rengti statistiką ir analizuoti rinkos tendencijas.
 • Siūlyti susijusius produktus ar paslaugas.
 1. Kaip saugome informaciją

Mes dedame visas reikiamas pastangas, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėto prieigos, naudojimo ar praradimo. Mes taikome saugumo priemones, tokius kaip duomenų šifravimas ir slaptažodžių naudojimas, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją.

 1. Ar perduodame informaciją trečiosioms šalims

Mes neparduodame, nepervesdami ar kitaip neskelbiame jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymas arba mes gavome jūsų sutikimą.

 1. Jūsų teisės

Jūs turite teisę žinoti, kokia informacija apie jus renkama ir naudojama, taip pat koreguoti ar ištrinti netikslingą ar klaidingą informaciją. Taip pat galite atsisakyti gauti mūsų siunčiamus pranešimus. 2.Slapukai

Mes naudojame slapukus savo svetainėje, kad pagerintume jūsų naudojimo patirtį ir suprastume, kaip lankytojai naudoja mūsų svetainę. Slapukai yra mažos tekstinės bylos, kurios yra saugomos jūsų įrenginyje ir padeda mums prisiminti jūsų nustatymus ir informaciją apie jūsų naršymo sesiją. Jūs galite bet kada atsisakyti slapukų naudojimo, pasirinkę atitinkamas nustatymas savo naršyklėje.

 1. Pakeitimai taisyklėse

Mes galime laikui bėgant atnaujinti šias privatumo taisykles, atsižvelgdami į mūsų svetainės ir paslaugų veikimą bei teisės aktų pakeitimus. Jūs būsite informuoti apie tokias pakeitimus paskelbiant atnaujintas taisykles mūsų svetainėje.

 1. Kontaktai

Jei turite klausimų ar pageidaujate pateikti prašymą dėl savo asmeninės informacijos, kreipkitės į mus el. paštu ar telefonu, nurodytais mūsų svetainėje.